MEŠALNE
PRIKOLICE

Mešalne prikolice KEENAN imajo edinstven sistem mešanja. Ne pokvari strukture domače krme in ohrani mešanico mehko kot ptičje gnezdo

Za hitro neobvezno informacijo ali predstavitev pritisnite gumb:

MEŠALNE
PRIKOLICE

 

Mešalne prikolice KEENAN imajo edinstven sistem mešanja. Ne pokvari strukture domače krme in ohrani mešanico mehko kot ptičje gnezdo

Mešalne prikolice – modeli

MF 270

MF 300

MF 320

MF 340

MF 365

MF 380

MF 400

Primerjava modelov, cenik in možnosti financiranja

Primerjava modelov KEENAN mešalnih prikolic
 ModelVišina (mm)Širina (mm)Dolžina (mm)Nosilnost (kg)Količina mešanice (m3)Potrebna moč motorja (HP)Št. obrokov za kraveŠt. obrokov za bike
MechFiber 2502.5232.3804.8502.50085530-5060-100
MechFiber 2702.6942.5414.8503.000107040-6080-120
MechFiber 2802.5632.3806.2502.75011,57050-60100-120
MechFiber 3002.5852.4826.2503.800128048-7296-144
MechFiber 3202.8052.5416.2503.800148055-85110-170
MechFiber 3452.9322.6196.5206.000169065-100130-200
MechFiber 3503.1122.8566.2505.500179085-120 170-220
MechFiber 3653.0202.6657.2508.00020105100-140200-280
MechFiber 3703.2002.8567.2508.00020105100-140200-280
MechFiber 3803.2012.8197.6009.00024115120-170240-320
MechFiber 4003.4213.0097.60010.00028120140-200300-400
Cenik KEENAN 2020
Modelm3Nosilnost (kg)NOV strojECO strojOBNOVLJENI (do 10 let)
MF 25082.50026.990,00 €21.990,00 €14.500,00 €
MF 270103.00027.790,00 €23.190,00 €15.500,00 €
MF 28011,52.75029.280,00 €//
MF 300123.80031.690,00 €/15.500,00 €
MF 320143.80031.690,00 €25.990,00 €18.500,00 €
MF 345166.00037.950,00 €/21.500,00 €
MF 350175.50035.190,00 €30.590,00 €21.900,00 €
MF 365208.00043.890,00 €/27.500,00 €
MF 370208.00040.890,00 €35.590,00 €29.900,00 €
MF 380249.00050.950,00 €//
MF 4002810.00057.850,00 €/32.900,00€

Cene so BREZ DDV, pred ponudbo ali nakupom preverite morebitno spremembo cene mešalne prikolice, transporta in dodatne opreme.

Ob naročilu možnost dogovora za kasnejšo dobavo.

Možnosti financiranja
Polog (v %)24 mesečno
plačevanje
36 mesečno
plačevanje
48 mesečno
plačevanje
60 mesečno
plačevanje
72 mesečno
plačevanje
84 mesečno
plačevanje
153,722,541,951,601,381,22
203,502,381,831,501,291,14
253,272,231,711,401,201,06
303,052,071,591,301,110,98

Vse vrednosti predstavljajo odstotke od nabavne vrednosti.
Za davčne zavezance je osnova neto nabavna cena brez DDV, za fizične osebe maloprodajna cena z DDV.
Za podrobnejše informacije in izračun prosimo kontaktirajte našo ekipo na tej povezavi

PRIMER:
Nabavna vrednost – 20.000,00 € + DDV
20 % polog in 60 mesečno plačevanje za kmetijo, ki je davčni zavezanec
Mesečni obrok – 300,00 €
Takoj plačate 20 % polog – 4.000,00 € in davek 4.400,00 €, ki ga mesečno ali četrtletno dobite povrnjenega.

NOVE in ECO mešalne prikolice

  • hidravlične zavore in noga
  • luči in indikatorji
  • kardanska gred
  • magneti na izmetnem pladnju, izmet levo pri strani
  • od 20m3 naprek tandem dvojna os
  • avtomatsko matanje pri modelu MF 370 in manjši
  • oljna kopel pri modelu MF 380 ali večji
  • ECO – podvozje in masivna pogonska kolesa reciklirana (stroj je sicer nov)
  • 1 leto garancije pri NOVIH strojih
  • 6 mesecev garancije pri ECO strojih

OBNOVLJENE mešalne prikolice (do 10 let)

  • nova obloga mešalne komore
  • vse razstavljeni in sestavljeno nazaj z original deli
  • vsi deli so pregledani in po potrebi tudi zamenjani
  • vsi kovinski deli so speskani in na novo prebarvani
  • obnova v matični Keenan tovarni
  • 3 mesece garancije
  • obnova odvisna od rabljenih strojev na zalogi
  • izdelava 30 dni

Dodatne možnosti

  • balirne vilice
  • InTouch ali tehtnica z obroki
  • različne vrste priklopa, izmeta, hidravlike, prilagoditve velikosti

InTouch – računalniška tehtnica, spremlja nakladanje vsake sestavine obroka, šteje vrtljaje, meri izmet in ostanke.

  • Internetna povezava z računalnikom ali telefonom lastnika/svetovalca.
  • Pošilja alarme ob nepredvidenih spremembah krme ali proizvodnje mleka.
  • Nov obrok ob vsaki spremembi pošlje neposredno na stroj za takojšnjo uporabo.

Prednosti mešalne prikolice KEENAN

Ohranja strukturo

Najpomembnejša lastnost za zdravje in proizvodno sposobnost vaših živali.Mešalna prikolica KEENAN za mešanje ne uporablja polžev, ampak posebna mešala, ki mešajo rahlo in po vsej mešalni posodi enakomerno. Končna mešanica je vedno enaka od 5% do 95% napolnjenosti in ne glede na velikost modela. Mešalna prikolica KEENAN bo ohranila strukturo, ki ste jo uspeli pridelati z domačo krmo. Končna mešanica bo vedno PTIČJE GNEZDO, kot je hotela narava.

Porabi manj moči za pogon

Najpomembnejši pogoj če želite majhne stroške z gorivom.  Ne potrebuje reduktorjev ali ogromnih traktorjev. V primerjavi z vertikalnimi polži porabi cca 30% manj moči za mešanje. Oprema BALIRNE VILICE zagotavlja razrez katerekoli bale v manj kot dveh minutah. Mešalna prikolica KEENAN je najvarčnejši stroj na kmetiji.

Vzdrževanje opravite sami

bratje Keenan so Mešalno prikolico KEENAN izdelali tako, da večino rezervnih delov lastnik lahko dobi v najbližji trgovini in vse vzdrževanje opravi sam. Pogon je spredaj, odpreš pokrov in vse je dostopno. Nože lahko zamenjaš sam, oljenje je avtomatsko, hidravlične funkcije so lahko združene v mehanske ali elektro hidravlične bloke, glede na namen uporabe so lahko stene posode odebeljene, dvojne in ojačane z močnejšo pločevino.

Tudi po 30 letih bo mešalna prikolica KEENAN brez stroškov služila lastniku in živalim.

Tehtnica kot osebni asistent

Običajna tehtnica, ki le prikazuje, koliko je naloženo.
Tehtnica z vnosom obrokov, kjer vam za vsako sestavino posebej prikaže vrstni red in količino.
INTOUCH računalniška tehtnica, ki spremlja nakladanje in izmetovanje vsake sestavine posebej, je stalno povezana z internetom, računalnikom ali pametnim telefonom. Mešalna prikolica KEENAN po vsakem krmljenju pošlje podatke v KEENAN center, kjer jih svetovalec lahko primerja s proizvodnjo mleka in sproti prilagaja obrok. Ko zjutraj vžgeš traktor je novi obrok lahko že vnešen v stroj.

%

več mleka na kilogram krme

%

manj ketoze pri živini

Obrazložitev delovanja na sejmu v Komendi

KONTAKT:

Andrej Žagar
Direktor Alltech in Keenan Slovenija

azagar@alltech.com

Telefon: +386 51 686 277

Alltech Biotehnologija d.o.o.
Koprska ulica 94 | 1000 Ljubljana | Slovenija
Poslovni prostori: Motnica 2 | 1236 Trzin | Slovenija

KEENAN TV

Kliknite video za predvajanje in uporabite tipko F za cel zaslon.

Izdelava: Alltech Biotehnologija d.o.o. | 2019 | deluje na WEBsite