Mešalne prikolice – CENIK

MF 270

MF 300

MF 320

MF 340

MF 365

MF 380

MF 400

V roki držite telefon, zato lahko takoj pokličete s pritiskom na gumb:

Primerjava modelov

 ModelVišina (mm)Širina (mm)Dolžina (mm)Nosilnost (kg)Količina mešanice (m3)Potrebna moč motorja (HP)Št. obrokov za kraveŠt. obrokov za bike
MechFiber 2502.5232.3804.8502.50085530-5060-100
MechFiber 2702.6942.5414.8503.000107040-6080-120
MechFiber 2802.5632.3806.2502.75011,57050-60100-120
MechFiber 3002.5852.4826.2503.800128048-7296-144
MechFiber 3202.8052.5416.2503.800148055-85110-170
MechFiber 3452.9322.6196.5206.000169065-100130-200
MechFiber 3503.1122.8566.2505.500179085-120 170-220
MechFiber 3653.0202.6657.2508.00020105100-140200-280
MechFiber 3703.2002.8567.2508.00020105100-140200-280
MechFiber 3803.2012.8197.6009.00024115120-170240-320
MechFiber 4003.4213.0097.60010.00028120140-200300-400

Cenik

Modelm3Nosilnost (kg)NOV strojECO strojOBNOVLJENI
MF 25082.50026.990,00 €21.990,00 €11.900,00 €
MF 270103.00027.790,00 €23.190,00 €11.900,00 €
MF 28011,52.75029.280,00 €//
MF 300123.80031.690,00 €/12.900,00 €
MF 320143.80031.690,00 €25.990,00 €13.900,00 €
MF 345166.00037.950,00 €/16.900,00 €
MF 350175.50035.190,00 €30.590,00 €16.900,00 €
MF 365208.00043.890,00 €/18.900,00 €
MF 370208.00040.890,00 €35.590,00 €/
MF 380249.00050.950,00 €/24.900,00 €
MF 4002810.00057.850,00 €/29.900,00 €

Cene so BREZ DDV, pred ponudbo ali nakupom preverite morebitno spremembo cene mešalne prikolice, transporta in dodatne opreme.

Ob naročilu možnost dogovora za kasnejšo dobavo.

NOVE in ECO mešalne prikolice

  • hidravlične zavore in noga
  • luči in indikatorji
  • kardanska gred
  • magneti na izmetnem pladnju, izmet levo pri strani
  • od 20m3 naprek tandem dvojna os
  • avtomatsko matanje pri modelu MF 370 in manjši
  • oljna kopel pri modelu MF 380 ali večji
  • ECO – podvozje in masivna pogonska kolesa reciklirana (stroj je sicer nov)
  • 1 leto garancije pri NOVIH strojih
  • 6 mesecev garancije pri ECO strojih

OBNOVLJENE mešalne prikolice

  • Obnavlja servis v Sloveniji po KEENAN standardih
  • Nova mešalna posoda (običajna ali hardoks)
  • Standardno število močnejših HD nožev
  • Avtomatsko oljenje pogonskih verig
  • Nove gume na mešalih in tesnila okoli dvižnih vrat
  • Nastavitve razdalje med mešali in steno ter med izmetnim polžem in steno
  • Peskanje in zaščita z novim prebarvanjem,
  • Varnostne nalepke in slovenske nalepke z navodili za uporabo
  • Pregled vseh sistemov in delov za normalno delovanje.
  • Ko je prikolica nared jo pri vas skupaj zaženemo s prvim mešanjem.
  • Stroje dobimo večinoma iz Evropskih trgov na kmetijah, ki kupujejo nove ali večje stroje, preden so v oglasih
  • Pred nakupom preverimo zgodovino in osnovno sestavo stroja v matični tovarni

Dodatne možnosti

  • balirne vilice
  • InTouch ali tehtnica z obroki
  • različne vrste priklopa, izmeta, hidravlike, prilagoditve velikosti

InTouch – računalniška tehtnica, spremlja nakladanje vsake sestavine obroka, šteje vrtljaje, meri izmet in ostanke.

  • Internetna povezava z računalnikom ali telefonom lastnika/svetovalca.
  • Pošilja alarme ob nepredvidenih spremembah krme ali proizvodnje mleka.
  • Nov obrok ob vsaki spremembi pošlje neposredno na stroj za takojšnjo uporabo.

Možnosti financiranja

Polog (v %)24 mesečno
plačevanje
36 mesečno
plačevanje
48 mesečno
plačevanje
60 mesečno
plačevanje
72 mesečno
plačevanje
84 mesečno
plačevanje
153,722,541,951,601,381,22
203,502,381,831,501,291,14
253,272,231,711,401,201,06
303,052,071,591,301,110,98

Vse vrednosti predstavljajo odstotke od nabavne vrednosti.
Za davčne zavezance je osnova neto nabavna cena brez DDV, za fizične osebe maloprodajna cena z DDV.
Za podrobnejše informacije in izračun prosimo pokličite ali napišite e-pošto.

PRIMER:
Nabavna vrednost – 20.000,00 € + DDV
20 % polog in 60 mesečno plačevanje za kmetijo, ki je davčni zavezanec
Mesečni obrok – 300,00 €
Takoj plačate 20 % polog – 4.000,00 € in davek 4.400,00 €, ki ga mesečno ali četrtletno dobite povrnjenega.

V roki držite telefon, zato lahko takoj pokličete s pritiskom na gumb:

Napišite in poklicali vas bomo:

Vaše soglasje

1 + 14 =